Artykuły

pdf

specjalista ubezpieczeniowo - finansowy

ing nationale-nederlanden polska s.a.
ING jest globalną instytucją finansową. Oferuje usługi bankowe, ubezpieczenia, usługi z zakresu zarządzania aktywami oraz produkty emerytalne 60 milionom klientów w 60 krajach. Praca u nas to otwarcie się na nowe rozwiązania, kreatywne działanie, odrzucenie niepotrzebnych ograniczeń.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ubezpieczeniowo - finansowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin/słupsk
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobra organizacji pracy własnej
  • wysoki poziom umiejętności społecznych
  • wysoki poziom etyki zawodowej
Obowiązki: Oferujemy:
  • możliwość sprzedaży wysokiej jakości produktów finansowych
  • atrakcyjną ścieżkę kariery
  • system specjalistycznych szkoleń
Sposób aplikowania: informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ING Nationale-Nederlanden Polska S.A., ING Nationale-Nederlanden Polska PTE S.A., ING Nationale-Nederlanden Poska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy ING, w celach rekrutacyjnych tych firm.cv i list motywacyjny