Artykuły

pdf

programista PHP

Randstad
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista PHP
Wakatów:
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana znajomość języka PHP, z naciskiem na wersję piątą;
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym, wzorce projektowe, frameworki (preferowany Zend Framework);
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych z uwzględnieniem optymalizacji;
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL;
  • Znajomość XHTML / CSS / JavaScript;
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję emailową;
  • Chęć i umiejętność rozwiązywania trudnych problemów związanych z projektowanym oprogramowaniem;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji typu e-commerce i e-marketing;
  • Projektowanie i implementowanie aplikacji WWW;
  • Praca przy projektach związanych ze sklepami internetowymi;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Sposób aplikowania: zaznaczonym numerem referencyjnym PPHP/JCH/SZ na adres: Joanna.chartuniewicz@pl.randstad.comCV, list motywacyjny wysłać na adres firmy