Artykuły

pdf

technik/technolog

Hudson Global Resources
Nasz Klient, firma należąca do czołowych europejskich firm w swoim sektorze rynku, jest dostawcą szalunków i rusztowań na potrzeby budownictwa. Firma w szczególności koncentruje się na usługach i doradztwie dotyczącym konstrukcji żelbetowych obiektów. Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy w Szczecinie na stanowisku:
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: technik/technolog
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem
  • Terminowość i dokładność w realizacji zadań
Obowiązki:
  • Głównym zadaniem wybranej osoby będzie przygotowanie ofert oraz dokumentacji projektowej w oparciu o program AutoCad oraz proponowanie oferowanych przez firmę rozwiązań technicznych dla konkretnych realizacji z zachowaniem dbałości o terminy i jakości dostarczanych prac.
Sposób aplikowania: Prosimy o przesłanie aplikacji z numerem referencyjnym PL_525077 na adres: poland.kh@jobs.hudson.com Skontaktujemy się z wybranymi osobami.