Artykuły

pdf

warehouse operative

AM2PM Recruitment Solutions LTD
AM2PM jest agencja zajmujaca sie pozyskiwaniem pracownikow w branzy przemyslowej, jak rowniez zapewnia prace na stanowiskach w administracji.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: warehouse operative
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Birmingham
Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Preferowane doswiadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki:
  • Miejscem pracy są fabryki, w ktorych potencjalny pracownik odpwiedzialny jest za realizacje zamowien (zbieranie produktow, skanowanie oraz pakowanie) oraz wysylanie zamowien do klienta.
Sposób aplikowania: Agencja nie gwarantuje zakwaterowania oraz przejazdu lecz oferuje wszelka pomoc w znalezieniu lokum oraz wypelnieniem wszelkiego rodzaju formalnosci (Home Office).Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy w celu wypelnienia aplikacji.