Artykuły

pdf

programista aplikacji - praktyka

Integra Info Centrum
Branża: IT
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: programista aplikacji - praktyka
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • studenci kierunków informatycznych,
  • dobra znajomość języków programowania (C++ ew. Delphi),
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,
  • dobra znajomość języka SQL,
  • znajomość specyfiki projektowania systemów informatycznych,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Mile widziane:
  • znajomość branż technicznych (grzewczej,motoryzacyjnej,agd,rtv,etc)
  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą i gospodarką magazynową w firmach,
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat oraz jakość pracy,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych/bazami danych,
  • chęć doskonalenia umiejętności i odniesienia sukcesu.
Obowiązki:
  • tworzenie oprogramowania - głównie w środowisku Microsoft .NET
  • czuwanie nad procesem powstawania oraz wdrażania projektów
Sposób aplikowania: wypełnienie formularza rekrutacyjnego na stronie firmy

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej