Artykuły

pdf

webdesigner/programista

MAVTECH
MAVTECH jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, działającą na rynku ogólnopolskim. Podstawą naszej działalności jest outsourcing IT i doradztwo informatyczne, realizowane na najwyższym poziomie. Dostarczamy nowoczesne technologie, wiedzę i doświadczenie fachowców, biorąc na siebie ciężar zarządzania sieciami i systemami komputerowymi. Najwyższa jakość usług pozwala naszym Klientom skoncentrować się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: webdesigner/programista
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, PHP, CSS
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, Java
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL (Oracle, MySQL)
  • znajomość standardów W3C
  • sumienność i terminowość wykonywanych zadań
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych aplikacji
  • chęć rozwijania swoich umiejętności oraz poszukiwania nowych technologii i rozwiązań związanych z zagadnieniami webmasteringu
  • mile widziana znajomość AJAX, środowiska Linux, konfiguracji serwerów internetowych
Obowiązki:
  • programowanie serwisów i aplikacji WWW, zarówno prostych stron, jak i zaawansowanych portali internetowych, tworzenie CMSów (np. Joomla)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej do tworzonego oprogramowania
  • zachowanie standardów jakości tworzonego oprogramowania
  • raportowanie czasu i postępu pracy
Sposób aplikowania: CV, List motywacyjny wysłać na adres firmy