Artykuły

pdf

asystentka sprzedaży

Vertigo Polska Sp z o.o.
Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w pośrednictwie pracy za granicą szczególnie w sektorze usługowym. Oferujemy pracę w Anglii, Irlandii, Niemczech w nastepujących sektorach: sklepy detaliczne, hotele, restauracje.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: asystentka sprzedaży
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Anglia I Irlandia
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Odwaga w kontaktach z ludŸmi,
  • Predyspozycje do pracy sprzedawcy,
  • Gotowość do podjęcia pracy w Anglii/ Irlandii,
Obowiązki:
  • Obsługa klienta,
  • Demonstracja produktów,
  • Obsługa kasy,
  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
Sposób aplikowania: Wyślij Cv w języku angielskim wraz ze zdjęciem na poniższy adres, zaznacz w tytule maila: SAT/BK nazwa uczelni/ imie i nazwisko gosia@vertigopolska.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej