Artykuły

pdf

programista internetowy / webmaster

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
Portal niepelnosprawni.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji to największy internetowy serwis informacyjny adresowany do osób niepełnosprawnych.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista internetowy / webmaster
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
  • umiejętność programowania (algorytmy, struktury danych, wzorce; preferowane języki: Java, perl; systemy szablonowania
  • preferowane Velocity; bazy danych - SQL)
  • znajomość technologii internetowych (w tym HTML, CSS, JavaScript, XML, http)
  •  znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (np. Linux, w tym shell)
  • znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Flash)
  • znajomość oprogramowania serwerowego (w tym www, bazy danych)
  • znajomość oprogramowania typu CMS
  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatnich lat) informatyczne, matematyczne lub pokrewne
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • predyspozycje do pracy w zespole
Obowiązki:
  • bieżący nadzór informatyczny i rozwój portalu niepelnosprawni.pl
Sposób aplikowania: CV, List motywacyjny wysłać na adres redakcja@niepelnosprawni.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej