Artykuły

pdf

sprzedawca

PlanetSport
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską siecią sklepów oferujących markową odzież, obuwie i sprzęt sportowy, posiadającą w swojej ofercie wiele prestiżowych marek, takich jak Adidas, Puma, Reebok, Nike i wiele innych. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości oraz fachową obsługę i doradztwo , pracownikom zaś możliwości nieograniczonego rozwoju zawodowego, wynagrodzenie ściśle powiązane wynikami oraz pracę w rozwijającej się organizacji.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: sprzedawca
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • dynamizm, zapał do pracy, orientacja na wyniki, komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność,
  • znajomość branży artykułów sportowych będzie dodatkowym atutem,
  • preferujemy osoby niepalące,
  • status osoby uczącej się
Obowiązki:
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży w sklepie
Sposób aplikowania: zapraszamy zainteresowane osoby do pracy w naszym sklepie!!!CV, List motywacyjny wysłać na adres firmy

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej