Artykuły

pdf

aststent ds. administracyjno-biurowych

Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z.o.o.
Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych różnych marek, posiadający centralę w Koszalinie i 9 oddziałów handlowych w całej Polsce
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: aststent ds. administracyjno-biurowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność, sumienność
Obowiązki:
  • prowadzenie sekretariatu
  • windykacja należności przeterminowanych zgodnie z procedurami,
  • zlecone prace biurowe
Sposób aplikowania: APLIKACJE PRZESYŁAĆ NA ADRES: rekrutacja@produktgd.pl lub fax 094 3 41 15 85. W dokumentach prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych. Odpowiemy na wybrane oferty.CV, List motywacyjny, zdjęcie wysłać na adres mailowy firmy