Artykuły

pdf

dziennikarz/ reporter

Metropolia Polish Business Magazine
Metropolia Polish Business Magazine jest pierwszym magazynem o biznesie i karierze na Wyspach Brytyjskich. Oferujemy dziennikarzom krytyczną ocenę ich artykułów oraz poszerzenia kontaktów zawodowych. Ponadto możliwość publikacji artykułów w magazynie, stronie internetowej oraz stronach internetowych naszych partnerów. Unikalna możliwość rozwoju dla osób zainteresowanych dziennikarstwem. Dla najlepszych oferujemy możliwość zatrudnienia na cały etat w naszej redakcji w centrum Londynu.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: dziennikarz/ reporter
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Freelancer
Wymagania:
  • Student lub abiturient: - biznes - dziennikarstwo - finanse - podatki - ekonomia - marketing & reklama - inwestycje - prawo pracy w UE - zarządzanie ryzykiem
Obowiązki:
  • pisanie artykułów
  • sporządzanie reportaży
  • przeprowadzanie wywiadów
Sposób aplikowania: CV + próbki tekstów wysłać na adres info@metropolia.co.uk

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej