Artykuły

pdf

młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Empik
empik to miejsce, w którym swoją wiedzę spożytkujesz najlepiej. To właśnie tutaj idealnie połączysz pracę z realizacją swoich pasji. Spotkasz wielu ciekawych ludzi, poznasz wszystkie nowości, które wchodzą na rynek i nie będziesz liczył czasu do końca pracy.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin (emka)
Wymagania: Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
  • doświadczenie w obsłudze klienta (min. 6 miesięcy)
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci  kierunków humanistycznych)
  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • wysoką kulturę osobistą
  • bardzo dobrą organizację pracy
Obowiązki:
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • wyjaśnienie spraw związanych z zamówieniami internetowymi
  • udzielanie informacji na temat statusu zamówień oraz oferty i promocji
  •  wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami,  zwrotami
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą Klienta
Sposób aplikowania: Aplikacje prosimy przesyłać na adres: koszalinemka.rekrutacja@empik.comOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie w tytule wiadomości: ”sprzed/książka/05.08.”.