Artykuły

pdf

kierownik regionu Szczecin

Grupa CB
Grupa CB to istniejąca od ponad 110 lat francuska firma rodzinna z siedzibą w Ferques. Swoją działalność rozpoczynała od wydobywania marmuru i kruszywa. Z biegiem lat, sukcesywnie rozszerzyła swe aktywności biznesowe na pięć obszarów: kruszywa, beton towarowy, prefabrykaty, kamienie ozdobne, materiały ogniotrwałe. Sprzedaż tych wyrobów odbywa się w kilkudziesięciu krajach świata łącznie z Rosją i Chinami, pozwalając uzyskać obroty ponad 200 milionów euro. W przedsiębiorstwach Grupy CB pracuje ponad 1300 osób.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: kierownik regionu Szczecin
Wakatów:
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • wykształcenia techniczno - budowlanego
  • min. 3-letniego doświadczenia w sprzedaży
  • praktycznej znajomości branży budowlanej
  • doświadczenie w kontaktach z wykonawcami, firmami budowlanymi, biurami projektowymi
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • umiejętności sprzedaży i negocjacji
  • prawa jazdy kat. B
  • samodzielności i dynamiki w działaniu
Obowiązki: Pozyskiwanie nowych klientów, stała współpraca z m.in. developerami, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, hurtowniami budowlanymi.
Sposób aplikowania: Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości (nr ref. KRSz/07/08) prosimy przesyłać na adres: Grupa CB Polska 87-100 Toruń; ul. Polna 121 email: praca@grupacb.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej