Artykuły

pdf

praca w ramach programu 'studenciak'

Grupa CB
Grupa CB to francuska firma rodzinna, istniejąca od ponad 110 lat, z siedzibą w Ferques. W jej skład wchodzi obecnie 40 firm. W przedsiębiorstwach Grupy CB pracuje 1400 osób. W Polsce firma ta pojawiła się w 2006 roku na rynku prefabrykatów budowlanych i betonu towarowego. Przedstawicielstwo na Polskę umiejscowione jest w Toruniu. W skład Grupy Cb w Polsce wchodzą takie zakłady jak: Torbet Sp. z o.o., Budrex-Metal Sp. z o.o., Fabet-Łomża i Opolbet Sp. z o.o.. Œwiadczymy różnego rodzaju usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, m.in.: - wykonywanie zbrojeń budowlanych - projektowanie stropów żelbetowych - wykonywanie nietypowych prefabrykatów betonowych i żelbetowych na zamówienie - usługi laboratoryjne. Poszukujemy obecnie po jednej osobie (student/studentka) do współpracy na umowę – zlecenie w następujących miastach: Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław, ŁódŸ, Rzeszów, Kraków, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Koszalin, Słupsk.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: praca w ramach programu 'studenciak'
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • kreatywność;
  • obsługa programów komputerowych: Excel, Word;
  • obowiązkowość; sumienność; rzetelność;
  • aparat cyfrowy.
Obowiązki:
  • analiza rynku budowlanego w regionie i tworzenie bazy inwestycji,
  • prowadzenie dokumentacji zdjęciowej,
  • raportowanie.
Sposób aplikowania: Dokumenty aplikacyjne – CV wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać na adres: Grupa CB Polska 87-100 Toruń; ul. Polna 121 email: praca@grupacb.pl http://www.grupacb.pl