Artykuły

pdf

information officer

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Œrodkowego
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Œrodkowego w Koszalinie powstało z dniem 26.04.2002 r. kontynuując działalność i zadania Związku Gmin Pomorza Œrodkowego w Koszalinie utworzonego w 1994 r. przez władze gmin Będzino, Manowo, Mielno, Sianów oraz miasto Koszalin. Głównym celem Stowarzyszenia jest wspierania idei samorządu terytorialnego, obrony wspólnych interesów oraz współdziałania na rzecz harmonijnego rozwoju społeczno-gospodarczego członków.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: information officer
Miejsce pracy: Stowarzyszenie Gmin I Powiatów Pomorza Œrodkowego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • najlepiej filologia angielska lub marketing.
  •  Wymagania:
  •  bardzo dobra, udokumentowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie dotyczące public relations i promocji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
  • praktyczna wiedza i doświadczenie dotyczące prowadzenia sekretariatu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej
  • Obowiązki: Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku information officer będzie należało:
  • prowadzenie sekretariatu międzynarodowego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
  • zajmowanie się sprawami związanymi z promocją projektu, public relations oraz utrzymywanie stałego kontaktu ze wszystkimi partnerami projektu
  • branie czynnego udziału w realizacji projektu, w tym również w zagranicznych wyjazdach (Szwecja, Bornholm).
  • Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby będą poproszone o wzięcie udziału w otwartym konkursie, który pracodawca ogłosi po podpisaniu umowy o dofinansowanie z Ministerstem Rozwoju Regionalnego - Instytucją Zarządzającą. Prawdopodobny termin ogłoszenia konkursu: koniec lipca/początek sierpnia 2008 r.CV+LM, zdjęcie - oferty proszę przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: dyrektor@ko-pomerania.pl