Artykuły

pdf

sprzedawca - sklep sportowy

EXIsport Sp. z o.o.
EXIsport jest największą siecią sklepów sportowych na terenie Słowacji. Firma w ramach swojej ekspansji na rynki Europy Œrodkowej rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Lokalizacja sklepów- Centra Handlowe w ciągu następnych tygodni będą przybywały nowe miasta!!!
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: sprzedawca - sklep sportowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • szukamy młodych dynamicznych i odpowiedzialnych ludzi, dobrze orientujących się w asortymencie sportowym, mających miła aparycję, chcących pracować w sklepie sportowym!
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (kasa, fakturowanie, magazyn) będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera - podstawowa
Obowiązki:
  • obsługa klientów i fachowe doradztwo
  • merchandising ekspozycja towarów
  • zamawianie towarów
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
Sposób aplikowania: Życiorys ze zdjęciem w języku angielskim i polskim proszę przesłać na adres ( proszę wpisać temat wiadomości: rekrutacja PL sprzedawca / miasto) m.kocul@exisport.com Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres e-mail: m.kocul@exisport.com (uprzejmie prosimy o niekontaktowanie się telefonicznie). Podanie referencji w Państwa CV będziemy traktowali, jako atut. Jeśli nie wyrażają Państwo chęci byśmy skontaktowali się z Państwa obecnym lub byłym pracodawcą, prosimy nie zapomnieć o wyraŸnym tego zaznaczeniu w aplikacji. Prosimy o podanie w temacie wysyłanej do nas wiadomości e-mail informacji w standardzie: stanowisko/miasto. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z kandydatami, którzy będą spełniali wszystkie nasze wymogi. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i zainteresowanie. drogą pocztową proszę przesyłać tylko w sytuacji koniecznej: Marcin Kocuł EXIsport Sp. z o.o. ul. Œniadeckich 17 00-654 Warszawa tel.kom.: 516 041 511