Artykuły

pdf

merchandiser

MS Services
MS Services jest ogólnopolską firmą należącą do grupy kapitałowej NAVO, świadczącą usługi wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży, promocje i animacje) dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone). W związku z realizacją projektu dla Pepsi Cola General Bottlers, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: merchandiser
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • mile widziani studenci/studentki studiów zaocznych
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie
  • komunikatywność i kreatywność
  • dyspozycyjność (praca 5 lub 6 dni w tygodniu)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Obowiązki: Do głównych zadań osób na powyższym stanowisku należeć będzie: dbałość o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta, udział w organizacji akcji promocyjnych i reklamowych, rozmieszczanie materiałów reklamowych, kontrola efektywności zainstalowanego sprzętu, raportowanie
Sposób aplikowania: rekrutacja1@msservices.plOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z powołaniem na nr referencyjny [ Nr ref. MR/ Szczecin, Koszalin] na adres:

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej