Artykuły

pdf

sekretarka

Royal Unibrew Polska Sp. z o.o.
Royal Unibrew Polska Sp. z o.o. należy do duńskiego koncernu Royal Unibrew A/S drugiego co do wielkości koncernu branży piwowarskiej w Skandynawii. Jesteśmy producentem i dystrybutorem na rynku polskim m.in. takich marek jak: Faxe, Łomża, Brok, Rybnicki, Kanclerz, Strzelec oraz Cooler. Do naszej firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: sekretarka
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym lub administracyjnym,
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym arkusza Excel i Word,
  • Biegła znajomość w mowie i piśmie j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw administracyjno - biurowych;
Obowiązki:
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, koordynacja przesyłek, telefoniczna obsługa klienta,
  • Naliczanie dziennych zaliczek na podatek akcyzowy oraz raportowanie,
  • Prowadzenie ewidencji wyrobów akcyzowych zharmonizowanych oraz dokumentacji związanej z akcyzą,
  • Tłumaczenie z j. angielskiego na polski i odwrotnie,
  • Kontrola zakupów materiałów biurowych - nadzór nad realizacją budżetu,
  • Udział w komisji inwentaryzacyjnej oraz sporządzanie spisów inwentaryzacyjnych,
  • Organizacja spotkań, protokołowanie podczas narad,
  • Bieżące sprawy związane z obsługą biura i wynikające z bieżących potrzeb dyrekcji i firmy;
Sposób aplikowania: praca@royalunibrew.com (w tytule prosimy umieścić numer referencyjny: Sekretarka/Koszalin).Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać w terminie do 21.08.2008 r. na adres: