Artykuły

pdf

dyrektor sklepu

Zara Polska Sp. z o.o.
Grupa Inditex - właściciel marek ZARA, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho, Massimo Dutti oraz kilku innych marek odzieżowych - posiadająca ponad 3700 sklepów, zlokalizowanych w najlepszych punktach handlowych w 69 krajach oraz wyznaczająca najnowsze trendy mody, w związku ze swą ekspansją w Polsce, poszukuje aktualnie kandydatów na następujące stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: dyrektor sklepu
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Poszukujemy wysokiej klasy profesjonalistów, miłośników mody, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nową wizję obsługi klienta.
  • Idealni kandydaci powinni posiadać minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży odzieżowej), zdolności przywódcze, entuzjazm i wysokie standardy obsługi klienta.
Obowiązki:
  • Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za organizację pracy sklepu oraz zarządzanie i motywowanie podległego zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
Sposób aplikowania: Zara Polska Sp. z o.o. ul. Mysia 5, 00-496 Warszawa cv@pl.inditex.comZainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny i zdjęcie) z zaznaczeniem numeru referencyjnego i miasta na adres: cv@pl.inditex.com