Artykuły

pdf

asystent klienta

Bank Millennium
Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług. W związku z dynamiczną ekspansją sieci detalicznej Banku Millennium poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: asystent klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej)
  • Chęci rozwoju zawodowego w bezpośrednim kontakcie z klientami
  • Wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do ludzi
  • Dyspozycyjności
Obowiązki:
  • Zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi bankowej
  • Prawidłowe wykonywanie operacji kasowych
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych klientom detalicznym
Sposób aplikowania: W aplikacji prosimy koniecznie podać numer referencyjny: T/Koszalin/08/P. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt W aplikacji prosimy koniecznie podać numer referencyjny: T/Koszalin/08/P. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.