Artykuły

pdf

doradca klienta

empik
Kochasz książki, znasz się na muzyce lub nałogowo oglądasz filmy?empik to miejsce, w którym swoją wiedzę spożytkujesz najlepiej. To właśnie tutaj idealnie połączysz pracę z realizacją swoich pasji. Spotkasz wielu ciekawych ludzi, poznasz wszystkie nowości, które wchodzą na rynek , i nie będziesz liczył czasu do końca pracy. W związku z dynamicznym rozwojem sieci empik, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
  • wiedzę branżową
  • mile widziani pasjonaci
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoką kulturę osobistą
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie minimum średnie
a ponadto są osobami:
  • dokładnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi
  • umiejącymi współpracować w zespole
  • z pozytywną energią
Obowiązki:
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowanie towaru do sprzedaży
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • utrzymanie porządku na dziale
  • obsługa kasy fiskalnej
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie ”DK/KOSZ/29.08” (proszę wpisać interesujący Państwa dział) w tytule wiadomości. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@empik.com