Artykuły

pdf

programista nr ref sp08_pro_p

ServicePoint Sp.z.o.o.l
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista nr ref sp08_pro_p
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu C++, obiektowość, templates,
  • znajomość i praktyka w programowania w środowisku .NET
  • znajomość SQL, zagadnień bazodanowych, technologii internetowych
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne (ostatnie lata studiów),
Wymagania dodatkowe:
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność.
  • umiejętność pracy w zespole
  • tutem będzie wiedza biznesowa w zakresie bankowości inwestycyjnej
Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pisanie programów: (preferowane: C++, środowisko.NET, technologie internetowe, SQL), uzgadnianie wymagań i dokumentacji projektowej, sporządzanie dokumentacji wykonanych prac, przygotowywanie testów i udział w testach.
Sposób aplikowania: Oferty (CV wraz z listem motywacyjny oraz zezwoleniem na przetwarzanie danych osobowych) z podaniem Numeru Referencyjnego (SP08_PRO_P) w temacie e-maila, na adres: ServicePoint-REKRUTACJA@brebank.plOferty (CV wraz z listem motywacyjny oraz zezwoleniem na przetwarzanie danych osobowych) z podaniem Numeru Referencyjnego (SP08_PRO_P) w temacie e-maila, na adres: ServicePoint-REKRUTACJA@brebank.pl