Artykuły

pdf

kosztorysant - oferent

Biuro Doradcze
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: kosztorysant - oferent
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Poznań
Wymagania:
  • wykształcenie min. średniego technicznego (mile widziane wyższe, specjalność: inżynieria środowiska, budownictwo lądowe, melioracja itp.)
  • doświadczenie w prowadzeniu kalkulacji kosztów robót w zakresie instalacji lub sieci wod-kan-gaz
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunku technicznego
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość aplikacji wspomagających kosztorysowanie będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i umiejętności organizacyjne
Obowiązki:
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów robót w zakresie instalacji i sieci wod-kan-gaz
  • opracowywanie kompletnych kosztorysów inwestorskich i ofertowych
  • optymalizacja kosztów pod kątem wymagań przetargowych
  • nadzór nad poprawnością i kompletnością składanych ofert
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami i dostawcami
  • współpraca z podwykonawcami, dostawcami materiałów
Sposób aplikowania: CV oraz LM na: hr@biurodoradcze.pl