Artykuły

pdf

doradca ubezpieczeniowy

TUiR Warta
Kredyt Bank i WARTA należą do międzynarodowej grupy finansowej KBC. Umiejętnie łącząc usługi bankowe i ubezpieczeniowe, tworzymy nową jakość dla Klientów i więcej możliwości dla Pracowników. Pracując z nami, możesz rozwijać się w dwóch dziedzinach jednocześnie oraz uczestniczyć w unikalnym programie rozwoju talentów w Polsce i za granicą. Wyznacz nowy kierunek swojego rozwoju
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca ubezpieczeniowy
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • nastawienia na realizację celów
  • aktywności oraz zaangażowania
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży/obsłudze klienta/telemarketingu (mile widziane)
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (mile widziane)
Obowiązki:
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizację planu sprzedaży
Sposób aplikowania: Prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TUiR Warta SA, TUnŻ Warta SA i Kredyt Bank SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poŸ. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."Aby zlozyc aplikacje odwiedz nasza strone www.warta.pl (zakladka kariera) i zaaplikuj online. lub przyślij CV + LM na adres rekrutacjasz@kredytbank.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska