Artykuły

pdf

asystent projektanta

Clothos Sp. z o.o.
Clothos Sp. z o.o. jest firmą konsultingowo-doradczą świadczącą usługi w zakresie infrastruktury drogowej. Głównym udziałowcem Clothos Sp. z o.o. jest Clothos SL, hiszpańska firma konsultingowo-świadcząca usługi z zakresu inżynierii lądowej, architektury i ochrony środowiska istniejąca od 1991 roku.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: asystent projektanta
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania: Magister inżynier drogownictwa (lub student ostatnich lat), mile widziane, acz niekonieczne doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia projektowe nie wymagane, znajomość aplikacji informatycznych używanych do projektowania (Autocad, etc.) i kosztorysowania oraz aplikacji biurowych. Niezbędna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego.
Obowiązki: Do obowiązków asystenta projektanta będzie należało wykonywanie projektów, opracowań, etc. w zależności od potrzeb i wskazówek Kierownika Projektu.
Sposób aplikowania: CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim (lub hiszpańskim) na: biuro@clothos.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej