Artykuły

pdf

kreŒlarz

CONSULTRADE
Agencja Pracy CONSULTRADE (numer rejestru: 4068) dla swojego Klienta, hiszpańskiej firmy z branży INŻYNIERIA /KONSTRUKCJE aktualnie poszukuje osób na stanowisko.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: kreŒlarz
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Hiszpania
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość programów wspomagających projektowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – technicznego.Język hiszpański będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętność pracy w zespole
  • ok. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność, rzetelność, sumienność, zaangażowanie
Obowiązki:
  • Przygotowywanie i kontrola szczegółowych oraz poglądowych rysunków technicznych zgodnie z harmonogramem
  • Uzupełnianie, modernizacja i aktualizacja projektów
  • Osiąganie wyznaczonych na realizację projektu ram czasowych
  • Rejestracja i wydawanie rysunków zgodnie ze standardami firmy
  • Wykonywanie prac kreślarskich zgodnie z obowiązującymi standardami
Sposób aplikowania: Prosimy o składanie aplikacji w języku angielskim lub hiszpańskim na: k.kaminska@consultrade.pl