Artykuły

pdf

tester oprogramowania

ELAN IT RESOURCE SP. Z O, O,
ELAN IT jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji do sektorów IT&T. Nasz profesjonalizm i doświadczenie na rynku IT&T sprawiły, że współpracujemy z około 6000 pracowników kontraktowych, a także każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych. Elan IT jest obecny na rynku zatrudnienia od 20 lat i posiada 62 przedstawicielstwa w 17 krajach świata. W Polsce Elan IT działa od dwóch lat - siedziba w Warszawie, a w Trójmieście od sierpnia 2008 roku.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: tester oprogramowania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomosc jez. angielskiego.
  • Doskonała znajomość zagadnień IT w zakresie: SQL, AIX, Solaris lub HP-UNIX.
  • Rozwijanie oraz usprawnianie złożonych skryptów w systemie UNIX (bash, csh, sh, ksh).
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w rozwijaniu i administrowaniu bazami danych (znajomość Sybase).
  • Znajomość procesów oraz metodologii testowania oprogramowania.
  • Znajomość programów testowych (Mercury Test Director, Load Runner lub QA).
  • Doświadczenie w pracy - bankowość/finanse.
Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych.
  • Œcisła współpraca przy tworzeniu oprogramowania oraz jego wdrażaniu.
  • Analiza wyników testów i ich raportowanie.
Sposób aplikowania: Aplikacje w języku angielskim (format .doc) prosimy przysyłać na adres e-mail z podaniem numeru ref 20113/bk/pk w tytule wiadomości. na:justyna.mirska@elanit.pl ELAN IT RESOURCE Sp. z o.o. ILMET Al. Jana Pawła II 15 Warsaw 00-828 tel. (22) 697 75 30 cv@elanit.pl http://www.elanit.pl