Artykuły

pdf

programista java

Transition Technologies S.A.
Transition Technologies S.A. jest jednym z największych w kraju integratorem oraz producentem oprogramowania kierującym swe produkty i usługi głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, Rynku Energii i Gazu w Polsce i na świecie.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista java
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: ŁódŸ / Zagranica
Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java oraz zagadnień programowania obiektowego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości języka francuskiego lub języka włoskiego lub języka niemieckiego
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Gotowości do częstych wyjazdów zagranicznych- 90% czasu pracy na projekcie za granicą
  • Znajomość oraz umiejętność posługiwania się językiem UML
Obowiązki:
  • Praca w zespole projektowym w Łodzi lub u Klienta za granicą
  • Tworzenie, rozbudowa i utrzymywanie dużych aplikacji dla największych światowych korporacji przemysłowych, m.in.: Airbus, VW-Audi, Rolls-Royce, GlaxoSmithKline, Tetra Pak, Volvo
  • Częste wyjazdy zagraniczne
Sposób aplikowania: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres praca@tt.com.pl z dopiskiem „PJ/ŁódŸ” w tytule maila