Artykuły

pdf

młodszy konsultant

Avans
AVANS to największa w Polsce sieć sklepów AGD i RTV, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy konsultant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej,
  • nieposzlakowana opinia z poprzednich miejsc pracy,
  • niekaralność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność, otwartość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta,
  • zainteresowanie branżą i zagadnieniami AGD i RTV.
Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy,
  • doradztwo w zakresie oferty firmy,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami,
  • osiąganie zakładanych celów w zakresie wielkości przychodów oraz struktury sprzedawanych produktów,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję sprzedaży.
Sposób aplikowania: UWAGA! w temacie wiadomości proszę wpisać „Koszalin - Młodszy Konsultant" Avans Centrum-Zachód Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) w formie elektronicznej na adres: