Artykuły

pdf

doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji (nr ref. dor7/2008)

Grupa Commecial Union Polska
Grupa Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i internet.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Stanowisko: doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji (nr ref. dor7/2008)
Wakatów:
Miejsce pracy: Cała Polska
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów;
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne;
  • Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży;
  • Gotowość do podejmowania wyzwań.
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • Sprzedaż produktów finansowych.
Sposób aplikowania: Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Commercial Union Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa, lub mailowo: rekrutacja_struktury@cu.com.pl, z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.