Artykuły

pdf

architekt/asystent architekta

M.A.G. Sp. z o.o.
Firma architektoniczna, zajmująca się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej, budownictwa mieszkalnego, obiektów przemysłowych, budynków specjalistycznych, oraz architekturą wnętrz.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: architekt/asystent architekta
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Toruń
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Allplan albo AutoCAD lub ArchiCad
  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • komunikatywność
  • nastawienie na realizację celów
  • mile widziane uprawnienia budowlane i wykonawcze
Obowiązki: projektowanie architektury:
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • obiektów budownictwa mieszkalnego,
  • obiektów przemysłowych,
  • budynków specjalistycznych
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: rekrutacja@mag.lu.