Artykuły

pdf

specjalista działu rozwoju i nowego produktu

SUPERFISH SA
SuperFish SA wiodący producent produktów przemysłu rybnego, należąca do Grupy Kapitałowej ''Graal" SA.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista działu rozwoju i nowego produktu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kukinia
Wymagania: wykształcenie: wyższe - technologia żywności specjalizacja: rybołóstwo, przetwórstwo spożywcze, chłodnictwo, przechowalinictwo. Znajomość obsługi komputera. Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziane doświadczenie. Cechy i predyspozycje:
  • staranność,
  • obowiązkowość,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • kreatywność,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność.
Obowiązki:
  • zbieranie i opracowanie danych do projektowania nowych produktów,
  • prowadzenie prac badawczo-wdrożeniowych,
  • przygotowanie i prowadzenie badań i testów konsumenckich,
  • optymalizacja receptur od strony kosztowej i jakościowej,
  • panele sensoryczne.
Sposób aplikowania: Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy swoją aplikację opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.”Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem