Artykuły

pdf

elektryk (bez doświadczenia)

Global Business Solutions
Global Business Solutions ul. Basztowa 23/1 31-156 Kraków Agencja Pośrednictwa Pracy oferująca usługi na rynku polskim i zagranicznym.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: elektryk (bez doświadczenia)
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Holandia
Wymagania: # NIE WYMAGANE DOŒWIADCZENIE!!!! #
  • certyfikat VCA (odpowiednik polskiego BHP) możliwość wyrobienia w Polsce
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy
  • wiek do 25 lat
Obowiązki: Praca dla absolwentów szkół o profilu elektrycznym, nie posiadających doświadczenia. Z kandydatem zostanie podpisany 3 letni kontrakt. W tym czasie osoba przejdzie praktyczne szkolenie, za które będzie otrzymywać wynagrodzenie. Do wyboru są trzy specjalizacje:
  • elektryk - instalacje elektryczne (instalacja kabli naziemnych i podziemnych)
  • elektryk - mechanik (wysokie napięcia)
  • elektryk – instalacje wodno-gazowe
Co pół roku uczestnicy kursu przechodzą test. Pomyślny wyniki umożliwia otrzymanie wyższej stawki i kolejnych dokumentów potwierdzających zdobyte umiejętności i kwalifikacje. Możliwość odbycia bezpłatnego kursu języka holenderskiego
Sposób aplikowania: Pobierz formularz – należy pobrać ze strony www.gbspraca.pl z ogłoszenia nr ref. 353 aktualne ID oraz prawo jazdy + oczekiwany certyfikat VCA Aplikacje proszę przesyłać na adres: al@gbspraca.pl