Artykuły

pdf

(starszy) programista c++ (uml)

Power Media S.A.
Jesteśmy wrocławską firmą zajmującą się realizacją projektów informatycznych dla klientów w Polsce i na świecie. Prowadzimy stworzony przez nas pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet. Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w realizacji projektów informatycznych wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasz model biznesu oparty jest na trzech filarach o znacznym potencjale rozwoju: tworzeniu oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu kadr IT oraz serwisie księgowości internetowej ifirma.pl. Doświadczenie i wiedzę zdobytą na jednym polu działalności przenosimy na pozostałe, stale doskonaląc nasze usługi i ofertę dla klientów.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: (starszy) programista c++ (uml)
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
  • doświadczenie w programowaniu w języku C++ oraz wiedza z zakresu programowania obiektowego
  • znajomość języka UML
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych oraz pracy poza siedzibą firmy przez kilka tygodni
Obowiązki:
  • projektowanie i rozwój aplikacji na urządzenia multimedialne tj. nawigacja, DVD, MP3, TV, Radio, Bluetooth, telefon, wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym w ramach nowo otwieranego projektu
  • oprogramowanie tworzone jest w oparciu o język C++ i UML oraz magistralę komunikacyjną CAN i/lub MOST
  • do projektu poszukiwanych jest kilkadziesiąt osób, które będą mogły pracować w jednym z kliku obszarów kompetencyjnych: audio/video, broadcast, interfejs użytkownika (HMI), systemy nawigacji, integracja i testowanie systemu
  • w zależności od kompetencji oraz kwalifikacji możliwość pracy na stanowisku programisty, starszego programisty oraz architekta
Sposób aplikowania: Wyślij CV ze zdjęciem, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres praca@power.com.pl. Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/praca