Artykuły

pdf

inżynier (obliczenia konstrukcji żelbetowych w programie robot)

CONSULTRADE
Doradztwo personalne, agencja pośrednictwa pracy na terenie Polski i za granicą, Konsulting,
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: inżynier (obliczenia konstrukcji żelbetowych w programie robot)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Francja, Ile-de-france
Wymagania:
  • Agencja Pracy CONSULTRADE (numer rejestru 4068) dla swojego klienta – Francuskiej firmy z branży Inżynieria Budowlana/Konstrukcje poszukuje: INŻYNIERA (obliczenia konstrukcji żelbetowych w programie ROBOT) Francja, region Ile-de-France Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - 4-7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość programu ROBOT - bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego - znajomość języka francuskiego może być decydującym atutem
Obowiązki:
  • Obowiązki: Obliczenia konstrukcji żelbetowych za pomocą programu Robot oraz modelowanie konstrukcji z uwzględnieniem obciążeń sejsmicznych.
Sposób aplikowania: Prosimy o składanie aplikacji w języku francuskim lub angielskim na adres: k.kaminska@consultrade.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej