Artykuły

pdf

hostessy / promotorów

Cursor Sp. z o. o.
Cursor jest liderem wśród firm zajmujących się outsourcingiem wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze stale wzrastającą liczbą akcji promocyjnych zatrudnimy hostessy i promotorów na terenie marketów, na imprezach targowych lub akcjach eventowych w Koszalinie oraz: Białogardzie Kołobrzegu Szczecinku i innych miastach województwa zachodniopomorskiego. Pracujemy między innymi dla: Danone, Ectaco, Marantz, Nestle, Nivea, Samsung, Unilever, Yamaha. Oferujemy pracę zarówno w weekendy, jak też w ciągu tygodnia. Zapewniamy dobre warunki zatrudnienia, możliwość wyboru miejsca pracy oraz elastyczność wyboru godzin pracy. Systemy motywacyjne zapewniają atrakcyjność stawek.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: hostessy / promotorów
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  •  wiek 18 - 26 lat,
  •  status ucznia lub studenta, mile widziany osoby studiujące w systemie zaocznym
  • książeczka Sanepid z aktualnymi badaniami lekarskimi
  • komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • miła prezencja
Obowiązki:
  •  uczestniczenie w szkoleniach produktowych
  • dbałość o powierzony sprzęt, materiały i stroje oraz ich zwrot zaraz po zakończeniu akcji,
  • punktualne rozpoczynanie i zakończenie akcji zgodnie z harmonogramem,
  • aktywne promowanie wyznaczonej grupy produktów oraz samodzielne zwracanie się z ofertą klientów. Żaden klient nie może zostać pominięty,
  • realizowanie założonych celów sprzedaży, degustacji lub innych
  • wykonywanie poleceń osób odpowiedzialnych za promocję,
  • utrzymywanie dobrych stosunków z przedstawicielami klienta, pracownikami lokalizacji oraz członkami ekipy promocyjnej,
  • rzetelne raportowanie odzwierciedlające faktyczne wyniki akcji.
Sposób aplikowania: Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury w jeden z następujących sposobów: • przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy szczecin@cursor.pl • wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.pracujznami.pl • kontakt telefoniczny lub osobisty tel. 508 030 101Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury w jeden z następujących sposobów: • przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy szczecin@cursor.pl • wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.pracujznami.pl • kontakt telefoniczny lub osobisty tel. 508 030 101