Artykuły

pdf

zastępca kierownika działu jakości

Adecco Poland
Adecco Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (nr wpisu 364/3), jest częścią Adecco S.A.- światowego lidera wśród firm świadczących kompleksowe usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz doradztwem personalnym. Firma posiada 6000 placówek w 72 krajach. Dziennie na całym świecie Adecco świadczy usługi 150 tysiącom Klientów, dzięki czemu każdego dnia pracę znajduje 700 tysięcy osób. Adecco jest obecnie piątym, co do wielkości pracodawcą świata.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: zastępca kierownika działu jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Ostaszewo K/torunia
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  •  prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczne wiadomości z zakresu Kazein, Lean Manufacturing, 5-S, Just-in-Time,
  • znajomość metod i narzędzi doskonalenia jakości,
  • znajomość systemu zarządzania jakością opartego o normę ISO 9001:2000,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zdolności organizacyjne i planistyczne,
  • komunikatywność.
Obowiązki:
  • wspomaganie działań Kierownika Działu Jakości
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • szkolenie podległych pracowników
  • optymalizacje przepływu produkcji
  • nadzorowanie i przestrzeganie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami
  • organizacja pracy na stanowiskach zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • praca nad projektami w zakresie doskonalenia jakości
  • odpowiedzialność za wdrożenie, rozwijanie oraz monitorowanie procedur jakościowych
  • dbanie o zachowanie poziomu jakości i niezawodności produktów
  • prowadzenie pomiarów i analiz, prowadzenie dokumentacji związanej z kontrola jakości
  •  bieżące zarządzanie reklamacjami
  • planowanie oraz nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
Sposób aplikowania: Agencja Zatrudnienia nr 364/2Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do nadsyłania aplikacji na adres: piotr.pokora@adecco.pl (w tytule wiadomości proszę wpisać nr referencyjny oferty) lub do zgłoszeń bezpośrednich w naszym biurze: Adecco Poland Sp. z o.o. ul. Gdańska 83 85-021 Bydgoszcz