Artykuły

pdf

kierownik zaopatrzenia

PIOTR I PAWEŁ S.A.
Polska firma o ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy 45 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w 30 miastach. Odwiedza nas ponad 2 miliony klientów miesięcznie. Cechuje nas wysoka kultura pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: kierownik zaopatrzenia
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • rzetelność i uczciwość
Obowiązki:
  • utrzymywanie optymalnego stanu zapasów magazynowych w poszczególnych asortymentach z uwzględnieniem opłacalności i rotacji
  • dokonywanie doboru towarów zgodnie z tendencją rynkową z uwzględnieniem optymalizacji marż, minimalizacja kosztów w celu maksymalizacji zysków ze sprzedaży
  • dokonywanie bieżących analiz wyników sprzedaży oraz stanów zapasów w celu dostosowania wielkości zamówień do istniejących potrzeb
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców
Sposób aplikowania: Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z dopiskiem kierownik zaopatrzenia na adres: „PIOTR I PAWEŁ S.A. Departament Personalny UL. Tatrzańska 1/5 60-413 POZNAŃ lub e-mail: personalny@piotripawel.plCV, List motywacyjny