Artykuły

pdf

serwisant/merchandiser

Option One Sp. z o.o. Sp.k.
Do zespołu merchandisingowego pracującego na rzecz produktów Danone poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:Serwisant/Merchandiser
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: serwisant/merchandiser
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Tesco-koszalin
Wymagania:
  • Dyspozycyjności
  • Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ważnej książeczki Sanepid
Obowiązki:
  • Eliminacja braków półkowych w obsługiwanych sklepach poprzez reguralne zatowarowywanie
  • Budowa dodatkowych ekspozycji
  • Instalacja materiałów POS
  • Kontrola wystawienia cen i ich prawidłowości
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: m_smiech@option1.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatamiCV wysłać na m_smiech@option1.pl