Artykuły

pdf

hotelarstwo

ETW (Explore the World)
ETW (Explore the World) - organizujemy oraz koordynujemy Programy Praktyk, Staży oraz Pracy wakacyjnej w Europie dla wszystkich, ciekawych świata Ludzi. Od wielu lat specjalizujemy się w Rekrutacji dla branży gastronomiczno -hotelarskiej i tylko w takiej oferujemy zatrudnienia oraz staże od lat u tych samych pracodawców, Mangerów Hoteli, Pubów, Restauracji. itd... gwarantując najwyższy poziom usług obu stronom.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: hotelarstwo
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Wyspy Greckie
Wymagania:
  • Warunki Uczestnictwa:
  • Status Studenta (w przypadku studenów) oraz Dyspozycyjności
  • gotowość do wyjazdu max. w połowie czerwca 2009 / na okres min. 3 miesięcy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (niektóre Hotele 5***** znajomość angielskiego * niemieckiego)
  • Edukacji w kierunku gastronomicznym, hotelarskim, turystycznym…
  • mile widziane choć nie jest warunkiem ubiegania się o ofertę praktyki
  • Doświadczenia w pracy w branży hospitality jest wymagane w przypadku aplikowania na takie stanowiska jak: kelner/-ka, barman/-ka
  •  Przyjaznej i otwartej osobowości
  • Wiek od 18 do 27 lat
Obowiązki:
  • Szczegółowe Warunki , Oferta oraz informacje dot. aplikowania na program na naszej stronie: www.etw.org.pl
Sposób aplikowania: Kontakt: e-mail: etw@etw.org.pl tel. (91) 434 2027 lub 606 199 860 gg: 8989727 // skype: etw.szczecinAplikacja wraz ze zdjęciami

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej