Artykuły

pdf

administrator lan/wan

Atos Origin IT Services
Atos Origin jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie technologii informatycznych (IT). Jej celem jest dostarczenie kompletnych rozwiązań dla maksymalizacji celów biznesowych Klienta, poprzez usługi w zakresie doradztwa, integracji systemów i zarządzania infrastrukturą informatyczną.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: administrator lan/wan
Wakatów:
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii TCP/IP
  • Doświadczenie w konfigurowaniu, administracji i rozwiązywaniu problemów przy pracy na urządzeniach CISCO i/lub HP
  • Zalecany udokumentowany egzamin CCNA lub CCNP
  • Znajomość technologii Proxy (bluecoat) i firewalli (Juniper,Checkpoint) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność i dokładność
  • Umiejętność analitycznego podejścia do problemów
Obowiązki:
  • Zarządzanie zdalne infrastrukturą LAN/WAN niemieckojęzycznego klienta AOPL
  • Implementowanie zamówionych przez klienta zmian
  • Proaktywne monitorowanie infrastruktury klienta
Sposób aplikowania: aplikacja z dopiskiem Biuro Karier Koszalin wysłać na pl-jobs@atosorigin.comCV, LM

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej