Artykuły

pdf

administrator bezpieczeństwa sieci

Atos Origin IT Services
Atos Origin jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie technologii informatycznych (IT). Jej celem jest dostarczenie kompletnych rozwiązań dla maksymalizacji celów biznesowych Klienta, poprzez usługi w zakresie doradztwa, integracji systemów i zarządzania infrastrukturą informatyczną.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: administrator bezpieczeństwa sieci
Wakatów:
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenie w administrowaniu siecią komputerową
  • dobra znajomość technologii TCP/IP
  • doświadczenie w konfigurowaniu, administracji i rozwiązywaniu problemów przy pracy z firewall'ami Checkpoint i/lub Juniper
  • mile widziany udokumentowany egzamin CCSA lub JNCIA
  • znajomość technologii Proxy (bluecoat) i firewalli CISCO będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i dokładność
  • umiejętność analitycznego podejścia do problemów
Obowiązki:
  •  zarządzanie zdalne infrastrukturą bezpieczeństwa u klienta AOPL
  • doradzanie klientowi i projektowanie optymalnych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa sieciowego
  •  implementowanie zamówionych zmian
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia z dopiskiem Biuro Karier - Koszalin za pomocą aplikacji on-line: http://www.pl.atosorigin.com/pl-pl/kariera/aplikuj_online/default.htmCV, LM Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia z dopiskiem Biuro Karier - Koszalin za pomocą aplikacji on-line: http://www.pl.atosorigin.com/pl-pl/kariera/aplikuj_online/default.htm