Artykuły

pdf

doradca finansowy

Open Finance SA
Open Finance S.A. jest firmą doradztwa finansowego. Założyciele swoje doświadczenie wynieśli z takich firm jak Merrill Lynch, Morgan Stanley i BCG.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca finansowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie zaocznym
  • preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, matematyka
  • zainteresowanie tematyką finansową
  • analityczne myślenie
  • empatia i zdolności interpersonalne
  • ambicja i otwartość na nowe wyzwania
  • determinacja w realizacji celów
  • znajomość produktów bankowych oraz doświadczenie w pracy z klientem mile widziane
Obowiązki:
  • Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów i inwestycji,
  • prowadzenie finansów osobistych Klientów,
  • dopasowywanie rozwiązań finansowych na podstawie bieżącej analizy potrzeb Klientów.
Sposób aplikowania: Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać pod adres e-mail: rekrutacja@openfinance.pl dopiskiem, jakiego miasta dotyczy aplikacja. lub na adres: Open Finance SA ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa - Z dopiskiem ‘rekrutacja- Dep. Szkoleń'