Artykuły

pdf

inspektor ds. wdrażania systemów informatycznych

Urząd Miejski w Koszalinie
Branża: IT
Stanowisko: inspektor ds. wdrażania systemów informatycznych
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Wymagania konieczne: Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która:
  • posiada obywatelstwo polskie,
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym,
  • posiada wykształcenie wyższe związane z informatyką,
  • posiada szkolenia z zakresu administrowania bazami danych – Oracle, Informix lub MS SQL
  • posiada 3 letni staż pracy,
  • nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • cieszy się nieposzlakowaną opinią.
  • Wymagania dodatkowe (pożądane):
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu: prawa samorządowego, Statutu i Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiegow Koszalinie, ustaw: o ochronie danych osobowych, o ochronie informacji niejawnych, dostępie do informacji publicznej, instrukcji kancelaryjnej, kodeks postępowania administracyjnego, o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne, o podpisie elektronicznym
  • staż pracy w administracji publicznej – 5 lat,
  • administrowanie systemami Windows Serwer, Unix, Oracle, Informix
  • znajomość narzędzi Oracle,
  • znajomość zagadnień z zakresu GIS,
  • bardzo dobra znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych Windows,
  • znajomość sprzętu komputerowego oraz podstawowych programów biurowych,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność analizowania problemów, skrupulatność, wytrwałość, umiejętność współpracy z innymi, inicjatywa, samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, gotowość do samodzielnej i stałej nauki,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie umiejętności czytania dokumentacji.
Obowiązki:
  • Wdrażanie zakupionego oprogramowania aplikacyjnego.
  • Nadzór nad eksploatacją wdrożonego oprogramowania.
  • Administrowanie bazą danych.
  • Szkolenie pracowników Urzędu w zakresie obsługi wdrażanych systemów.
  • Wykonywanie analiz informacji zawartych w bazach danych z wykorzystaniem narzędzi programistycznych.
  • Uczestniczenie w komisjach przetargowych.
  • Przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia będącego częścią specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  • Instalacja oprogramowania.
  • Pomoc użytkownikom na stanowiskach pracy.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane mogą dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą komplet dokumentów na adres: Urząd Miejski w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7, 75-007 Koszalin II piętro pokój 222 – KADRY z dopiskiem na zamkniętej kopercie: „Konkurs na stanowisko inspektora ds. wdrażania systemów informatycznych w Biurze Informatyki”• list motywacyjny, cv, • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz kopie świadectw pracy, • kopie dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie i ukończenie 18 roku życia, • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, • podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i o korzystaniu z pełni praw publicznych, • podpisane oświadczenie, że kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (lub przedłożenie kopii zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego), • osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, • osoba wybrana do zatrudnienia zostanie skierowana na badania lekarskie