Artykuły

pdf

praktykant w dziale usług doradczych (zespół energetyczny)

PricewaterhouseCoopers
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: praktykant w dziale usług doradczych (zespół energetyczny)
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania: Jeśli jesteś studentem IV - V roku bądŸ absolwentem studiów wyższych o kierunku finansowym lub ekonomicznym i posiadasz:
  • bardzo dobrą znajomośćMS Excel
  • wysokie umiejętności analityczne
  • motywację do pracy w dziale usług doradczych
  • umiejętność budowania relacji oraz współpracy w zespole
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych to dodatkowy atut)
  • a ponadto jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia i poszukującą możliwości rozwoju zawodowego, PricewaterhouseCoopers jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia Twojej kariery.
 Nasza oferta skierowana jest głównie do osób zainteresowanych sektorem energetycznym i zdobyciem doświadczenia w tym prężnie rozwijającym się obszarze.
Obowiązki:
  • pozyskiwanie informacji dotyczących rynku
  • przygotowywanie analiz, np. makrootoczenia, otoczenia konkurencyjnego
  • opracowywanie wybranych elementów ofert, raportów, prezentacji
  • pomoc w przygotowywaniu wycen i modeli finansowych dla firm energetycznych
  • obsługę terminala Reuters
  • zgłębianie wiedzy o sektorze energetycznym
Sposób aplikowania: formularz aplikacyjny i więcej informacji znajdziesz na stronie www.pwc.com/kariera