Artykuły

pdf

supervisor akcji promocyjnych

DEM'a Promotion Polska Sp. z o.o.
Wiodąca ogólnopolska agencja marketing services: field marketing, promocje konsumenckie, eventy i wydarzenia specjalne, promocje handlowe, leasing field force oraz merchandising
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: supervisor akcji promocyjnych
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • dyspozycyjność, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność zarządzania ludŸmi i zdolności organizacyjne
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel, dostęp do Internetu
  • mile widziane posiadanie aktualnej bazy hostess / prezenterek oraz supervisorów
  • mile widziane obecne świadczenie podobnych usług
  • obowiązkowe miejsce zamieszkania w jednych z miejscowości podanych w tytule ogłoszenia
Obowiązki:
  • Supervisor ds. promocji odpowiedzialny jest za całość działań związanych z przeprowadzeniem akcji promocyjnych na terenie podległego miasta tj. rekrutacja i szkolenie hostess / prezenterek, utrzymanie bazy hostess / prezenterek,
  • prowadzenie harmonogramu akcji, raportowanie przebiegu akcji, podpisywanie umów z podległymi pracownikami i przesyłanie ich do centrali firmy,
  • odpowiedzialność za materiały promocyjne, ścisła współpraca z centralą firmy
Sposób aplikowania: Zainteresowani Kandydaci proszeni są o przesłanie aplikacji wraz z opisem przeprowadzonych w ostatnim czasie akcji promocyjnych, przekazaniem przykładowej dokumentacji zdjęciowej z akcji i portfolio kilku współpracujących na stałe hostess i promotorek, a także listu motywującego ubieganie się o ww stanowisko na adres: k.kujawski@dema.com.pl w tytule miejsce zamieszkania