Artykuły

pdf

przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

AXA Polska S.A.
Œwiatowy lider na rynku ubezpieczeń w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin, Poznań
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Wysoka komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Orientacja na rozwój i rezultat
Obowiązki:
  • Profesjonalne doradztwo finansowe
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych
Sposób aplikowania: Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny, numer referencyjny Nr ref.: nazwa miasta/PUF/0309 z nazwą miasta, w którym pracą są Państwo zainteresowani na adres: AXA Polska S.A. REGION ZACHÓD (Poznań, Kalisz, Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.) ul. Ułańska 7, 60-748 Poznań lub email: region.zachod@axa-polska.pl