Artykuły

pdf

kierownik zmiany

„PIOTR I PAWEŁ" S.A.
Polska firma o ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy 51 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w 34 miastach. Odwiedza nas ponad 2 miliony klientów miesięcznie. Cechuje nas wysoka kultura pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: kierownik zmiany
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • rzetelność i uczciwość
Obowiązki:
  • zapewnienie stałego nadzoru nad właściwym poziomem obsługi klientów
  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców
Sposób aplikowania: Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z dopiskiem kierownik zmiany oraz zaznaczonym miejscem pracy na adres: „PIOTR I PAWEŁ" S.A. Departament Personalno-Organizacyjny UL. Tatrzańska 1/5 60-413 POZNAŃ lub e-mail: personalny@piotripawel.pl