Artykuły

pdf

asystent/ka projektanta instalacji sanitarnych

POLDANOR S.A.
POLDANOR S.A. - Lokalizacja: PRZECHLEWO ; Ilość pracowników: 550 - http://www.poldanor.com.pl Poldanor S.A. to nowoczesne i zorientowane na ochronę środowiska naturalnego przedsiębiorstwo rolne prowadzące działalność w pn.-zach. Polsce, zatrudniające 500 osób. Podstawową działalność spółki stanowi hodowla i chów trzody chlewnej oraz produkcja roślinna, a także produkcja energii odnawialnej.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: asystent/ka projektanta instalacji sanitarnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Przechlewo
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (inżynieria środowiska) lu student studiów zaocznych,
  •  umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość programóe: MS office, AutoCAD,
  • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane oraz przepisów techniczno - budowlanych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • samodzielność,
  • sumienność i dokładność,
  • prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  • aktywny udział w projektowaniu sieci,instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych ikanalizacyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich,
  • współpraca z zespołem projektowym
  •  współpraca z firmami krajowymi i zagranicznymi w ramach prowadzonych projektów,
  •  udział w spotkaniach organizacyjnych dotyczących prowadzonych projektów
Sposób aplikowania: Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem kandydata prosimy przesyłać na adres e-mail: hr@poldanor.com.plCV ze zdjęciem+list motywacyjny