Artykuły

pdf

inżynier urządzeń w technologii tdw

BIGRAM SA
Naszym Klientem jest renomowana firma świadcząca m.in. usługi w zakresie serwisu i modernizacji infrastruktury rurociągowej według technologii TDW,
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inżynier urządzeń w technologii tdw
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Cała Polska
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (ew. ostatni rok studiów), preferowane kierunki mechaniczne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości programu AutoCAD
  • Prawa jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • Wykonywanie dokumentacji technicznych dla projektów realizowanych przy użyciu maszyn i urządzeń TDW
  •  Przygotowywanie ofert i zamówień oraz kompletacja materiałów potrzebnych do realizacji prac na czynnych rurociągach
  • Organizację zaplecza budowy oraz nadzór nad pracami w terenie
  • Obsługę maszyn i urządzeń TDW
Sposób aplikowania: Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz cv z zaznaczeniem numeru referencyjnego (LD/IU/0209/BK) w temacie wiadomości, na adres: LD@bigram.pl